Úvod » Katalog kolektivní » Prague Biennale 4 / Prague Biennale Photo 1


        

Prague Biennale 4 / Prague Biennale Photo 1

skladem

 

Skladem: 1 ks
typ dokumentu: katalog kolektivní
rok vydání: 2009
nakladatelství: Giancarlo Politi Editore SRL
typografie: Tajber, Artur
autor textu: Kovanda, Jiří
překladatel: Morgan, Dan
skupina: Ládví
osobnosti: Valoch, Jiří
tiskárna: D'Auria Industrie Grafiche Spa
cena:
250 Kč (10 €) ( Nejsme plátci DPH )

do košíku:
  ks  

Kompletní specifikace

název: Prague Biennale 4 / Prague Biennale Photo 1
rok vydání: 2009
typ dokumentu: katalog kolektivní
překladatel: Dan Morgan (1970), Martin Micka (1975)
autor textu: Jiří Kovanda (1953), Vladimír Birgus (1954), Josef Bolf (1971), Tomáš Pospěch (1974), Edith Jeřábková (1970), Daniel Pitín (1977), Dadja Altenburg-Kohl, Lucia Lendelová Fišerová (1977), Václav Macek (1952), Helena Kontová (1951), Giancarlo Politi (1937), Manfredo Massironi (1937), Ennio Chiggio (1938), Angelo Mosca (1961), Artan Shabani (1969), Lidia Krawczyk (1979), Jane Neal (1972), Omar Mirza (1981), Luca Panaro (1975), Lina Bertucci (1958), Daniel von Wichelhaus (1980), Mihai Pop (1974), Eleonora Battiston (1978), Wonil Rhee (1960), Domenico Quaranta (1978), Cecilia Freschini, Beata Nowacka-Kardzis (1968), Alessandra Poggianti (1974), Juan Macías (1974), Nana Kirmelashvili, Ivan Quaroni (1970), David Adriadze
typograf: Artur Tajber, Samuele Menin
ID zpracování v abartu: 37271

nakladatel: Giancarlo Politi Editore SRL
tiskárna: D'Auria Industrie Grafiche Spa
počet stran: 292 + 61, (11), obálka
rozměry: 288 x 227
ISBN: 978-88-7816-149-8
jazyk: anglický, český,

osobnosti: Jiří Valoch (1946), Jiří David (1956), Martin Polák (1966), Václav Stratil (1950), Jan Merta (1952), Josef Bolf (1971), Vladimír Skrepl (1955), Dominik Lang (1980), Markéta Othová (1968), Alena Kotzmannová (1974), Lukáš Jasanský (1965), Jan Šerých (1972), Zbyněk Baladrán (1973), Jiří Thýn (1977), Eva Koťátková (1982), Tomáš Vaněk (1966), Michal Škoda (1962), Igor Korpaczewski (KW) (1959), Michal Kalhous (1967), Jan Nálevka (1976), Pavel Šmíd (1964), Ivan Vosecký (1963), Marek Meduna (1973), Tomáš Svoboda (1974), Pavel Sterec (1985), Evžen Šimera (1980), Barbora Klímová (1977), Veronika Holcová (1973), Luděk Rathouský (1975), Robert Šalanda (1976), Daniel Pešta (1959), Getulio Alviani (1939), Jaromír Novotný (1974), Marek Kvetán (1976), Alice Nikitinová (1979), Jan Haubelt (1977), Laďa Gažiová (1981), Barbora Kleinhamplová (1984), Kateřina Držková (1978), Hynek Martinec (1980), Adéla Svobodová (1978), Barbora Bálková (1978), Lucia Nimcová (1977), Svätopluk Mikyta (1973), Jitka Mikulicová (1980), Ján Vasilko (1979), Adam Holý (1974), Martin Kollár (1971), Radovan Čerevka (1980), Tereza Vlčková (1983), Martin Kubíček (1981), Andrej Balco (1973), Ulrike Rosenbach (1943), Grzegorz Klatka (1976), Sylvie Brodi (1979), Veronika Šramatyová (1977), Sigalit Landau (1969), Jozef Ondzik (1964), Pavel Smejkal (1957), Hana Kirkpatrick Jakrlová (1969), Marko Horban (1975), Manfredo Massironi (1937), Rafał Milach (1978), Ennio Chiggio (1938), Peter Homola (1977), Šymon Kliman (1980), Jana Kapelová (1982), Maja Bajević (1967), Gabriela (Gabika) Binderová (1975), Mátyás Misetics (1982), Petra Bošanská (1981), Viktor Szemzö (1983), Juraj Dudáš (1975), Barbora Žůrková (1987), Franco Vaccari (1936), Mariusz Forecki (1962), Radim Žůrek (1971), Adrian Ghenie (1977), Şerban Savu (1978), Dalibor Krupka (1984), Zsolt Bodoni (1975), Alexander Tinei (1967), Kyungah Ham (1966), Cristian Chironi (1974), Miltos Manetas (1964), Martin Mannig (1974), Jan Vaca (1975), Sopho Chkhikvadze (1972), Martin Melicherčík (1977), Artan Shabani (1969), Olivo Barbieri (1954), Ryan Pfluger (1984), Valerio Carrubba (1975), Radu Comşa (1975), Alessandro Roma (1977), Lidia Krawczyk (1979), Petra Cepková (1979), Ivan Dudáš (1980), Jana Ilková (1978), Marius Bercea (1979), Cantemir Hauşi (1976), Mircea Suciu (1978), Katarína Patrášová (1983), Adriano Altamira (1947), Mario Cresci (1942), Johannes Makolies (1979), Péter Sudár (1980), Agata Bogacka (1976), Karol Radziszewski (1980), Paola Di Bello (1961), Peter Králík (1981), Monika Pavlechová (1976), Sara Rossi (1970), Gerhard Mantze, Agnieszka Rayss, Urszula Tarasiewicz (1975), Krisztina Erdei (1976), Péter Pettendi (1970), Juraj Chlpík (1976), Michele Abeles (1977), Thomas Bangsted (1976), Alison Brady (1979), Catherine Czacki (1980), Elleser Galleta (1981), Elizabeth Laser (1981), Leigh Ledare (1976), Paul Salveson (1984), Allison Sexton (1980), Salvatore Arancio (1974), Alessandra Ariatti (1967), Carlo Bertocci (1946), Mauro Bonacina (1977), Rossana Buremi (1975), Alberto Guidato (1972), Adriana Jebeleanu (Jebe) (1975), Alessandra Mancini (1972), Marco Salvetti (1983), Cecilia Sergi (1983), Paul Barsch (1982), Tilman Hornig (1979), Bernd Imminger (1975), Stephan Ruderisch (1978), Andrei Câmpan (1974), Oana Fărcaş (1981), Viktor Răcătău (1967), Manfredi Beninati (1970), Luca Bertolo (1968), Lorenza Boisi (1972), Gianluca di Pasquale (1971), Pesce Khete (1980), Andrea Kvas (1986), Ivan Malerba (1972), Michele Tocca (1983), Annie Cabigting (1971), Alfredo Esquillo (1972), Nona Garcia (1978), Geraldine Javier (1970), Haris Purnomo (1956), Emmanuel Santos (1957), Yasmin Sison (1973), Wayan Suja (1975), Wire Tuazon (1973), Ronald Ventura (1973), Entang Wiharso (1967), Gede Yasa (1967), Bongho Ha (1957), Jonghyun Ha (1935), Yeondoo Jung (1969), Un Kang (1964), Kira Kim (1974), Gilwoo Lee (1967), Kwangho Lee (1967), Sungsic Moon (1980), Kibong Rhee (1957), Gazira Babeli (2006), Shane Hope (1972), Eva Mattes, Franco Mattes, Damon Zucconi (1985), Cui Jie (1983), Li Chao (1983), Li Qing (1981), Li Wei (1975), Qin Chong (1968), Qin Qi (1975), Tu Hongtao (1976), Wang Guangle (1976), Wang Yabin (1974), Wang Yaqiang (1977), Xue Jun (1978), Ye Yongqing (1958), Basia Bańda (1980), Tymek Borowski (1984), Ewelina Chrzanowska (1984), Wojtek Kubiak (1978), Przemek Matecki (1976), Bartek Materka (1973), Carlos Arias (1964), Hernaín Bravo (1977), Rubén Gutiérrez (1972), Daniel Guzmán (1964), Louis Ortega (1966), René Hayashi, Marcos Kurtycz (1934), Alejandro Osorio (1985), Sebastián Romo (1973), Guillermo Santamarina (1957), Zurab Gikashvili (1961), Michael Gogrichiani (1967), George Kevle (1971), Ketevan Logua (1988), Lado Pochkhua (1970), Maka Razmadze (1965), Ana Riaboshenko (1977), Andro Semeiko (1975), Konstantin Sulaberidze (1968), Maia Sumbadze (1972), Driton Hajredini (1970), Ervin Hatibi (1974), Dalip Kryeziu (1964), Alfred Milot (1969), Alkan Nallbani (1971), Silvia Camporesi (1973), Francesco Nonino (1960), Marco Samoré, Alessandra Spranzi (1962), Davide Tranchina (1972), Carloalberto Treccani (1984), Elisa Turchi (1975), Vanni Cuoghi (1966), Paolo de Biasi (1966), Eloisa Gobbo (1969), Massimo Gurnari (1981), Fulvia Mendini (1966), Elena Rapa (1978), Michael Rotondi (1977), Giuliano Sale (1977), Giuseppe Veneziano (1971)
skupina: Ládví (e-mail - ladviweb@seznam.cz

www.ladviweb.ic.cz), Kassa Boys (Odkazová forma viz. kassaboys

www.kassaboys.euweb.cz), Alterazioni Video, The Dudas Brothers, ubermorgen.com
výstavy:
2009/05/14 - 2009/07/26 Prague Biennale 4 / Prague Biennale Photo 1, Karlínská hala, Praha

ISID: ISID37271

Další informace o dokumentu

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.